Close X

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Sobota, 23 lutego 2019 r.
Wstecz
Poławiacze Pereł 2013
7-20.07.2013 r.
tekst  foto   ⇒ |  1  |   2  |

Uczeń naszej szkoły Dariusz Wojciech Ptaszyński po raz drugi został zakwalifikowany do programu „Poławiacze Pereł”. Tegoroczna szkoła letnia, w której Darek wziął udział odbywała się od 7 do 20 lipca 2013 roku. Dla Darka było dużym zaskoczeniem to, że jako jedyny z poprzedniej edycji, zakwalifikował się ponownie. Bez chwili zawahania, potwierdził on swój udział w szkole letniej.
„Gdy dotarliśmy wszyscy do hotelu studenckiego w Krakowie, rozpoczęły się pierwsze zajęcia, na których uczestnicy mogli się poznać między sobą. Na spotkaniu w Sali konferencyjnej Pani Aneta Kozak przedstawiła kadrę, która opiekowała się nami przez dwa tygodnie. Po zapoznaniu, ustalaliśmy zasady, które miały nas obowiązywać przez cały czas pobytu. W krótkim streszczeniu został nam przedstawiony plan zajęć. Przebywając drugi raz w tym miejscu, postanowiłem być dla wszystkich PEREŁEK przewodnikiem i nauczycielem, który będzie ich w pewien sposób prowadzić. Najważniejszą zasadę, którą przekazałem wszystkim uczestnikom to „ŻYJ CHWILĄ”. Celem tego było zwrócenie ich uwagi na to jak szybko czas mija w tak pięknym miejscu, we wspaniałym towarzystwie.
Po dwóch tygodniach niezapomnianego pobytu w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim, nadszedł czas rozstania. Dla mnie był to najpiękniejszy czas w życiu. Relację tego co działo się przez te całe dwa tygodnie w Krakowie są zapisane w sprawozdaniu.”

bip

Certyfikaty i odznaczenia
Wynajem pomieszczeń szkolnych

Uwaga! Zmiana osoby kontaktowej w sprawie wynajmu sali gimnastycznej


Nasi Partnerzy

zobacz »