Close X

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Sobota, 22 września 2018 r.

Klasy

  Liceum ogólnokszt.
 Technikum w zawodzie technik:  informatyk
 rolnik
 żywienia i usług gastronomicznych
 spedytor
 Szkoła branżowa I stopnia  Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Liceum Ogólnokształcące

(2018-2021)

wychowawca: Danuta Boczek

Bartkowiak Sandra

Błaszkowska Aleksandra

Bursztyn Laura

Drgas Piotr Maciej

Florczak Alicja Maria

Golembka Karolina

Janowski Mateusz

Jucha Diana Emilia

Łuczak Klaudia

Matuszak Zuzanna Maria

Michalak Sylwia Maria

Mikołajczyk Daniel

Miler Nicola Wiktoria

Pawlak Maja Anna

Pieśniak Jakub

Pochanke Michał

Ratajczak Martyna

Sacla Dawid

Skorupska Katarzyna

Szlafka Wiktoria Nikola

Szpruta Kacper Damian

Świątek Anna

Świtała Magdalena

Włodarczak Marika

Wojciechowska Wiktoria

Wojdowska Zuzanna

Wróblewski Adam Tomasz


Liceum Ogólnokształcące

(2018-2021)

wychowawca: Alicja Zarzycka

Brembor Mateusz

Cyka Ilona

Dorsz Nikola Katarzyna

Kajoch Przemyslaw

Karaś Patryk

Kasprzak Bartosz

Kozakiewicz Wojciech

Kruk Julia Małgorzata

Krupa Mikołaj

Leciejewska Aleksandra

Lorenz Arkadiusz

Matyasz Dominika

Mularczyk Jakub

Nowak Konrad Franciszek

Pawiłojć Jakub

Pawlak Sebastian Jan

Pentek Igor

Prałat Natalia

Robaszewska Martyna

Rychła Michalina Maria

Sobczak Filip

Śron Krzysztof

Tchórzewski Kryspin Mikołaj

Wawrzyniak Piotr

Winiarski Aleksander

Włodarczak Wiktor

Żurawski Kacper



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 283

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 283

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 283
Liceum Ogólnokształcące

(2017-2020)

wychowawca: Maria Depczyńska

Antkowiak Julita

Babuszkiewicz Katarina

Balińska Adrianna

Daleka Julia

Grzęda Sara Julia

Halczyn Marta Monika

Kazubska Aleksandra

Kisała Kornelia Ewa

Kokocińska Karina

Liczner Wiktoria

Lisowska Eliza

Lorych Klaudia

Majchrzak Paulina

Malanowski Jakub

Marciniak Julia

Minkus Klaudia

Misiorna Wiktoria Maria

Napierała Nikola

Nowak Oliwia Natalia

Nowak Weronika

Nowakowska Julia

Nowicki Bartosz

Pomykała Aleksandra

Skopiński Adam Grzegorz

Skorupińska Alicja Maria

Spławski Dominik

Szczepaniak Natalia

Szpruta Kacper Damian

Waszkiewicz Izabela Bronisława

Wojciech Natalia

Zyguła Katarzyna


Liceum Ogólnokształcące

(2017-2020)

wychowawca: Milena Kucharczak - Skorupka

Bagiński Przemysław

Bartkowiak Jakub

Biazik Zofia Stefania

Buśko Jakub

Cichoszewski Hubert

Cichoszewski Kamil Dawid

Czapiga Jakub Hubert

Foltynowicz Tobiasz

Gawron Klaudiusz

Głowacki Kacper Jan

Jóźwiak Sandra Ewa

Kajoch Martyna

Karaś Patryk

Kopaniecki Marcel Bronisław

Kozakiewicz Wojciech

Krukowski Bartłomiej Szymon

Kurowski Marcin

Marciniak Patrycja

Mikołajczak Kacper

Mularczyk Jakub

Pawlak Sebastian Jan

Piotrowski Szymon

Płóciniak Natalia

Polewicz Jakub Bartosz

Przybylski Szymon

Siejak Patryk

Szklarski Jakub

Trzybulska Patrycja Urszula

Winiarski Aleksander

Wojtkowiak Jakub Filip

Wołoszczak Artur Piotr

Zając Julia



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 292

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 292

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 292
Liceum Ogólnokształcące

(2016 - 2019)

wychowawca: Renata Kiąca

Bajstok Adrian Edward

Bartkowiak Amanda

Bartkowiak Miłosz Dawid

Bultrowicz Maja

Drebot Magdalena

Dudkiewicz Daria

Górajski Oskar Marcin

Gwóźdź Angelika

Jankowiak Angelika

Jankowiak Karolina

Kamińska Natalia

Kasińska Magdalena

Katulska Justyna

Kostrzewa Angelika

Krzyżańska Oliwia

Kaźmierczak Natalia

Lewandowska Natalia

Molicki Kacper Jan

Olejniczak Daria

Pudliszewska Julia

Pusiak Estera

Sibilska Aurelia

Spolankiewicz Julianna

Stasik Marta

Stefaniak Sandra Katarzyna

Szulc Julia

Taterka Kacper Paweł

Wieruszewska Aleksandra

Woszczyńska Angelika Anna

Wróblewska Zuzanna Marianna

Zagacki Szymon

Zawicka Aleksandra


Liceum Ogólnokształcące

(2016 - 2019)

wychowawca: Anna Krakowiak

Basiak Sandra Sylwia

Bielawski Wiktor

Braun Mikołaj

Gbiorczyk Magdalena

Giemza Albert

Grobelny Jan

Jamroziak Karol

Jankowiak Adrianna Daniela

Jarczyński Dawid

Józefczak Radosław Franciszek

Kasperski Kacper

Kluczyńska Anna

Komasa Jakub Zbigniew

Kubka Daniel

Lucerek Łukasz

Łukaszyk Jeremiasz Jan

Maciejczak Wojciech Józef

Maćkowiak Michał Antoni

Mania Kamila

Michalak Michalina

Nawrot Filip

Nikoliuk Diana

Pierzchała Julia

Rybczyński Nikodem

Siejak Patryk

Sikorski Hubert

Szajkowska Viktoria

Szymański Alex

Szymański Jan Paweł

Świtała Danuta

Tarka Dariusz

Tobys Kacper

Ulman Jakub

Wabiński Filip Wojciech



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 301

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 301

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 301

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 305

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 305

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 305

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 308

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 308

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 308

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 311

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 311

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 311

Warning: include(klasy/14/) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 314

Warning: include(klasy/14/) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 314

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy/14/' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 314

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 318

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 318

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 318

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 321

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 321

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 321

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 324

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 324

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 324

Warning: include(klasy/14/) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 327

Warning: include(klasy/14/) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 327

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy/14/' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 327

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 331

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 331

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 331
Technikum -
technik informatyk

(2018 - 2021)

wychowawca: Małgorzata Dąbrowska

Apolinarski Eryk

Bączyk Nikola Katarzyna

Brylczak Jakub

Gano Mateusz Piotr

Hamrol Jakub

Jankowski Mikołaj

Kanikowska Wiktoria

Kostrzewa Miłosz

Kubicki Mateusz Sylwester

Mocek Jakub

Sikora Dawid

Walenciak Bartosz

Woś Weronika


Technikum -
technik informatyk

(2016 - 2019)

wychowawca: Łukasz Jaworski

Beissert Kacper

Ekert Michael

Górny Hubert

Michalak Jacek

Musialski Dawid

Nowak Kacper

Polaczyk Adam

Ruta Przemysław

Spławski Łukasz

Witomski Daniel


Technikum -
technik informatyk

(2015 - 2019)

wychowawca: Katarzyna Kudełka

Chudziak Łukasz

Krawiec Dawid

Łabiński Jędrzej

Łukaszewski Nikodem

Miedziński Jakub

Mikołajczak Jakub

Sobiech Bartosz

Walenciak Tomasz


Technikum -
technik rolnik

(2018 - 2021)

wychowawca: Katarzyna Hordecka-Sadowska

Bialy Michał

Kamieniarz Jakub

Marcianiak Norbert

Michałowski Krystian

Piasecki Dominik

Walkiewicz Wiktor

Zając Dawid


Technikum -
technik rolnik

(2017-2021)

wychowawca: Renata Fijałkowska

Biberstajn Adam

Gano Bartosz

Kobiałka Kamil

Kostrzewa Piotr

Marach Natalia Dominika

Skoracki Ernest Jakub

Sobkowiak Katarzyna

Wojciechowska Ewelina

Zawidzki Artur Paweł



Warning: include(klasy/16/) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 350

Warning: include(klasy/16/) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 350

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy/16/' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 350
Technikum -
technik rolnik

(2015 - 2019)

wychowawca: Ewa Nowacka-Wieczorek

Ciśla Daniel

Grycz Marcin Jan

Pochanke Remigiusz

Rzanny Piotr

Spolankiewicz Paweł Andrzej

Stępczak Daniel

Wróblewski Mikołaj


Technikum -
technik spedytor

(2018 - 2021)

wychowawca: Katarzyna Hordecka-Sadowska

Bartkowiak Klaudia

Bąk Jakub

Błaszkowski Jakub

Jaborski Norbert

Jaśkowiak Jakub

Kasperska Kamila

Langner Alicja Kinga

Łukaszewski Bartosz

Majewska Maria

Mikołajewski Jakub Maciej

Nyczka Marta

Olbiński Damian

Smoczyk Julia Maria

Styzinski Remigiusz

Szaferski Kacper

Urbaniak Damian

Waligórska Aleksandra Weronika

Walkowiak Lidia

Zapłata Daria


Technikum -
technik spedytor

(2017-2021)

wychowawca: Małgorzata Dąbrowska

Domagalski Jakub

Glapiak Paulina Joanna

Jedrzychowski Jakub

Jędrzychowski Łukasz Karol

Kaczor Jakub

Kmiecik Sebastian

Kozak Adam

Maćkowiak Jakub

Majorczyk Szymon

Mencel Jakub

Nowak Filip

Nowakowska Dorota Anna

Ogrodowczyk Adam Łukasz

Otulakowska Daria

Szkoruda Noicole Anna

Wiśniewska Angelika

Wróblewski Piotr


Technikum -
technik spedytor

(2016 - 2020)

wychowawca: Jakub Grzelak

Albrecht Bartosz

Babiarczyk Adam Wojciech

Błażejczak Patrycja

Dobraś Jędrzej Franciszek

Domagała Karol

Dziudzia Emil

Frąckowiak Bartosz

Grześkowiak Grzegorz

Kaczmarek Ernest Mateusz

Kordusiak Emilia Zofia

Masłowski Bartosz

Okoniewski Jakub

Pańczak Kacper Radzisław

Pieśniak Katarzyna Maria

Raczak Oliwia

Sołtysik Jerzy

Szczepaniak Szymon

Wieczorek Dawid


Technikum -
technik spedytor

(2015 - 2019)

wychowawca: Katarzyna Kudełka

Bartkowiak Wiktor

Brylski Borys

Czaja Patryk

Gulik Damian

Homski Patryk

Matuszewski Michał

Nowacki Łukasz

Samol Sarjan

Witkowska Natalia

Wojdowski Damian


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2018 - 2021)

wychowawca: Katarzyna Hordecka-Sadowska

Budzińska Marta

Czarnecka Wiktoria

Graf Marta Anna

Murawka Dawid

Sikora Marika

Sobczyszyn Dagmara


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2017-2021)

wychowawca: Renata Fijałkowska

Andrzejewska Kalina

Brembor Lidia Maria

Czarnopyska Julia Katarzyna

Frąckowiak Daria

Krzyślak Wiktoria

Michalska Wiktoria

Michalski Dariusz

Olejnik Martyna Maria

Przymus Ewa

Skoracki Jakub

Starkbauer Daria

Szłapka Agata


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2016 - 2020)

wychowawca: Łukasz Jaworski

Błażejak Wiktoria

Golec Monika

Jankowski Kamil

Józefczak Oliwia

Małczyński Przemysław

Marcinkowski Mateusz

Tomowiak Monika

Wajske Martyna

Wilk Mateusz

Zalesińska Wiktoria Julia


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2015 - 2019)

wychowawca: Ewa Nowacka-Wieczorek

Bosa Marika

Cieśla Magdalena

Gucińska Zofia

Haupka Dawid

Jaworska Izabela Michalina

Nowak Sylwia

Pelczyńska Daria

Piotrowicz Patryk

Rydlichowska Oliwia

Skoracka Katarzyna

Skorczyk Sandra

Szaj Julia

Szczepaniak Jakub

Szczerbal Klaudia

Włodarczak Mateusz

Wojciechowska Aleksandra


Branżowa 1 stopnia

(2018-2021)

wychowawca: Aldona Hofmańska

Biala Martyna

Borowiak Monika

Grochowa Martyna

Jakubiak Zuzanna

Klabiński Szymon Piotr

Kokocińska Karina

Lisiak Oskar

Majchrzak Tobiasz

Maślanka Dominik

Nadolny Dawid

Poloch Marcin

Poniży Magdalena

Ranka Hubert

Sikora Jakub

Sikora Liwia

Skrzypczak Klaudia

Skrzypczak Jarosław

Sobecki Jakub

Sobol Wiktoria

Szymaniak Szymon

Urbański Michał

Wasielewska Amelia

Żurawski Jakub


Branżowa 1 stopnia

(2018-2021)

wychowawca: Jarosław Pietrowski

Bock Sebastian

Boroń Mikołaj

Galimski Jakub

Gmerek Martyna

Gucińska Klaudia

Hadrysiak Adam

Han Patryk

Józefczak Grzegorz

Kamieniarz Kacper

Kmieciak Magdalena

Kołcun Tymoteusz

Krupka Krystian

Krupka Piotr

Kulski Jakub

Łakomy Ernest

Mania Ryszard

Marciniak Patrycja

Maślak Alicja

Pawlak Kacper

Siejak Oskar

Szczygieł Maciej

Wieczorek Kacper

Witkiewicz Jeremiasz

Żeleźniak Justyna



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 389

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 389

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 389
Branżowa 1 stopnia

(2017-2020)

wychowawca: Joanna Głowacka -Wieczorek

Andrzejewski Tobiasz

Bączkowski Szymon

Bąk Dawid

Buśko Natalia

Dłużyk Maciej

Foltyniak Szymon

Galusik Sebastian

Gbiorczyk Kamil

Gbiorczyk Mikołaj

Kozica Michał

Lipowicz Patryk

Maćkowiak Patryk Daniel

Majorek Arkadiusz

Poloch Aleksandra

Rozynek Jakub

Rzyski Łukasz

Siejak Agnieszka

Skrobała Maciej

Strzelczyk Miłosz

Trafas Oskar

Tryjanowski Jakub

Weinert Jakub

Wikowicz Tobiasz

Zając Łukasz


Branżowa 1 stopnia

(2017-2020)

wychowawca: Łukasz Złotkowski

Bajonczak Patryk

Bednarek Adam

Długosz Eryk

Janik Miron Piotr

Kaźmierczak Jakub

Kiełczewski Paweł

Kozak Mikołaj

Krauze Joanna Anna

Łakomy Kamil

Ławniczak Ernest

Maślanka Bartosz

Moczyński Jakub

Olejnik Kacper Leon

Pawlak Kacper

Popiela Konrad

Przybylski Dawid

Retta Jan

Rzepecka Marika

Siejak Patryk

Stempel Krystian Henryk

Szczygieł Rafał

Szwarc Kamil

Tomowiak Justyna Maria

Wasiak Zuzanna

Wita Weronika

Wojtysiak Kamil

Zimniak Wiktor



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 398

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 398

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 398
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

(2016 - 2019)

wychowawca: Marzena Grześkowiak

Antkowiak Rita

Bednarczyk Julita

Błaszkowski Jakub

Borowiak Przemysław

Drost Filip

Frąckowiak Karolina

Galusik Daniel

Janicka Sandra

Kowalska Emilia

Kreuschner Daniel Paweł

Lemański Kamil

Łaszcz Mateusz

Michalski Joachim

Mocek Aldona

Napierała Bartłomiej

Nowak Bartosz

Otulakowska Laura

Sobczuk Mateusz

Sobecki Mikołaj

Szczygieł Marcin

Szymański Marcin


Zasadnicza Szkoła Zawodowa

(2016 - 2019)

wychowawca: Marcin Grzesiak

Antczak Sebastian Dawid

Budzińska Milena

Frąckowiak Filip

Habernik Jakub

Jankowska Estera

Kamieniarz Adrian

Kostrzewa Dawid

Lemańska Klaudia

Maćkowiak Magdalena

Marcinek Kamil

Miler Krystyna

Minta Agnieszka

Nyczka Magdalena

Pelec Szymon

Ranka Patryk

Sadowski Mikołaj

Skórzewski Bartosz

Stachowiak Damian

Szlafka Miłosz

Szmyt Patrycja

Zalisz Mateusz



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 407

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 407

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 407


bip

Certyfikaty i odznaczenia








Wynajem pomieszczeń szkolnych


Nasi Partnerzy

zobacz »