Close X

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie
 

Wtorek, 21 listopada 2017 r.

Klasy

  Liceum ogólnokszt.
 Technikum w zawodzie technik:  architektury krajobrazu
 hotelarstwa
 informatyk
 rolnik
 żywienia i usług gastronomicznych
 spedytor
 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Liceum Ogólnokształcące

(2017-2020)

wychowawca: mgr inż. Maria Depczyńska

Antkowiak Julita

Babuszkiewicz Katarina

Balińska Adrianna

Daleka Julia

Grzęda Sara Julia

Halczyn Marta Monika

Jędrkowiak Weronika

Kazubska Aleksandra

Kisała Kornelia Ewa

Kokocińska Karina

Kotlińska Anna Urszula

Liczner Wiktoria

Lisowska Eliza

Lorych Klaudia

Majchrzak Paulina

Malanowski Jakub

Marciniak Julia

Minkus Klaudia

Misiorna Wiktoria Maria

Napierała Nikola

Nowak Oliwia Natalia

Nowak Weronika

Nowakowska Julia

Nowicki Bartosz

Nyczka Natalia Magdalena

Pomykała Aleksandra

Skopiński Adam Grzegorz

Skorupińska Alicja Maria

Spławski Dominik

Szczepaniak Natalia

Szpruta Kacper Damian

Średniawa Katarzyna

Waszkiewicz Izabela Bronisława

Wojciech Natalia


Liceum Ogólnokształcące

(2017-2020)

wychowawca: mgr Milena Kucharczak - Skorupka

Bagiński Przemysław

Bartkowiak Jakub

Bernacka Sandra

Biazik Zofia Stefania

Buśko Jakub

Cichoszewski Hubert

Cichoszewski Kamil Dawid

Czapiga Jakub Hubert

Domagalski Jakub

Foltynowicz Tobiasz

Gawron Klaudiusz

Głowacki Kacper Jan

Jóźwiak Sandra Ewa

Kajoch Martyna

Karaś Patryk

Kopaniecki Marcel Bronisław

Kozakiewicz Wojciech

Krukowski Bartłomiej Szymon

Krzyślak Wiktoria

Kurowski Marcin

Marciniak Patrycja

Mikołajczak Kacper

Mularczyk Jakub

Pawiłojć Jakub

Pawlak Sebastian Jan

Piotrowski Szymon

Płóciniak Natalia

Polewicz Jakub Bartosz

Przybylski Szymon

Siejak Patryk

Szklarski Jakub

Trzybulska Patrycja Urszula

Winiarski Aleksander

Wojtkowiak Jakub Filip

Wołoszczak Artur Piotr

Zając Julia



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 285

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 285

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 285
Liceum Ogólnokształcące

(2016 - 2019)

wychowawca: Anna Podbylska

Bajstok Adrian Edward

Bartkowiak Amanda

Bartkowiak Miłosz Dawid

Bultrowicz Maja

Cwynar Klaudia Stanisława

Drebot Magdalena

Dudkiewicz Daria

Górajski Oskar Marcin

Gwóźdź Angelika

Jankowiak Angelika

Kamińska Natalia

Kasińska Magdalena

Katulska Justyna

Kostrzewa Angelika

Krzyżańska Oliwia

Molicki Kacper Jan

Nyczka Natalia Magdalena

Olejniczak Daria

Piotrowska Ewa Katarzyna

Pudliszewska Julia

Pusiak Estera

Sibilska Aurelia

Spolankiewicz Julianna

Stasik Marta

Stefaniak Sandra Katarzyna

Szulc Julia

Taterka Kacper Paweł

Wieruszewska Aleksandra

Wróblewska Zuzanna Marianna

Zagacki Szymon

Zawicka Aleksandra


Liceum Ogólnokształcące

(2016 - 2019)

wychowawca: Anna Krakowiak

Basiak Sandra Sylwia

Bielawski Wiktor

Braun Mikołaj

Gbiorczyk Magdalena

Giemza Albert

Grobelny Jan

Jamroziak Karol

Jankowiak Adrianna Daniela

Jarczyński Dawid

Józefczak Radosław Franciszek

Kasperski Kacper

Kluczyńska Anna

Komasa Jakub Zbigniew

Kubka Daniel

Lucerek Łukasz

Łukaszyk Jeremiasz Jan

Maciejczak Wojciech Józef

Maćkowiak Michał Antoni

Mania Kamila

Michalak Michalina

Nawrot Filip

Nikoliuk Diana

Pierzchała Julia

Rybczyński Nikodem

Siejak Patryk

Sikorski Hubert

Szajkowska Viktoria

Szymański Alex

Szymański Jan Paweł

Świtała Danuta

Tarka Dariusz

Tobys Kacper

Ulman Jakub

Wabiński Filip Wojciech



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 294

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 294

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 294
Liceum Ogólnokształcące

(2015 - 2018)

wychowawca: Hanna Klem

Adamska Katarzyna

Białożyt Sonia

Bieganek Angelika

Borowiak Daria

Borowiak Oliwia, Maria

Borowska Sandra

Draber Klaudia

Gutsche Wiktoria

Hamrol Anna

Jankowska Lidia Maria

Juskowiak Julita

Kachnic Dominika Maria

Kaczmarek Oliwia

Kajoch Weronika

Kasperska Ewa Grażyna

Koler Wiktoria

Majchrzak Patrycja

Majorczyk Aneta

Mańka Nicole Małgorzata

Michalska Magdalena

Patelka Klaudia Maria

Przezbór Marta

Ptak Klaudia

Sterna Magdalena Ewelina

Szymańska Kornelia

Tomczyk Monika Sylwia

Woźniak Agata

Zielińska Sandra Aleksandra


Liceum Ogólnokształcące

(2015 - 2018)

wychowawca: mgr Alicja Zarzycka

Bociek Marcin

Dyrda Nikodem

Górajski Oskar Marcin

Hus Bartłomiej

Józefczak Sara

Kędziora Adam

Kociucka Marta

Krupka Damian Łukasz

Majda Bartosz

Maślak Joanna

Matecki Marcin

Orzeł Mateusz

Pawlak Krzysztof

Rabiega Sebastian

Ratajczak Dominik

Samol Kryspin Adam

Skorupińska Michalina Maria

Skurpel Weronika

Smektała Marcin

Szymański Patryk

Tobółka Maciej

Tulewicz Tomasz

Utrata Tobiasz Jakub

Zboralska Kamila


Liceum Ogólnokształcące

(2015 - 2018)

wychowawca: Dariusz Kinal

Bieganek Iga

Chodkowski Jakub

Ciszewski Artur

Grześkowiak Szymon

Kajak Mikołaj

Kowalczak Monika

Krawczyk Krzysztof

Lorenz Artur

Łynko Jakub

Matyja Alan

Mikołajczyk Wiktoria

Minta Monika

Mitura Kamil

Promiński Roland

Sikorski Hubert

Skoracka Natalia

Spławski Szymon

Wawrzyniak Tomasz

Wilamowska Kamila

Wojciechowski Bartłomiej

Zając Klaudia

Zapór Małgorzata

Ziółkowska Monika



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 307

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 307

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 307

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 310

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 310

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 310

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 313

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 313

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 313
Technikum -
technik architektury krajobrazu

(2014 - 2018)

wychowawca: Wincenty Panasiuk

Ciesielska Marianna

Kubicka Julia

Marciniak Małgorzata

Wojtkowiak Patrycja Maria



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 320

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 320

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 320

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 323

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 323

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 323

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 326

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 326

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 326
Technikum -
technik hotelarstwa

(2014 - 2018)

wychowawca: Wincenty Panasiuk

Domżał Martyna Wiktoria

Konieczna Izabela

Linke Joanna

Mojs Angelika

Naskręt Cezary

Palacz Julia

Przybylska Monika

Ruskowiak Weronika

Skrzypczak Klaudia

Zarabska Marika


Technikum

(2017-2021)

wychowawca: mgr inż. Małgorzata Dąbrowska

Apolinarski Eryk

Bączyk Nikola Katarzyna

Brylczak Jakub

Gano Mateusz Piotr

Jankowski Mikołaj

Kanikowska Wiktoria

Karwatka Krystyna Agnieszka

Kostrzewa Miłosz

Kubicki Mateusz Sylwester

Lewandowska Magdalena

Mocek Jakub

Sikora Dawid

Walenciak Bartosz

Woś Weronika


Technikum -
technik informatyk

(2016 - 2019)

wychowawca: Łukasz Jaworski

Beissert Kacper

Ekert Michael

Górny Hubert

Karwatka Krystyna Agnieszka

Michalak Jacek

Musialski Dawid

Nowak Kacper

Polaczyk Adam

Ruta Przemysław

Spławski Łukasz

Witomski Daniel


Technikum -
technik informatyk

(2015 - 2019)

wychowawca: Katarzyna Kudełka

Chudziak Łukasz

Krawiec Dawid

Łabiński Jędrzej

Łukaszewski Nikodem

Miedziński Jakub

Mikołajczak Jakub

Sobiech Bartosz

Walenciak Tomasz


Technikum -
technik informatyk

(2014 - 2018)

wychowawca: Wincenty Panasiuk

Czarnecki Mikołaj Stanisław

Dworczak Łukasz

Jóźwiak Jakub

Kowalczak Piotr

Kozłowski Dawid

Ksoń Dawid

Kubasiński Dawid

Marcinkowski Dominik

Spławski Grzegorz

Walkowiak Krzysztof

Zakrzewski Michał

Żak Kamil


Technikumtechnik rolnik

(2017-2021)

wychowawca: mgr inż. Renata Fijałkowska

Biberstajn Adam

Gano Bartosz

Kobiałka Kamil

Kostrzewa Piotr

Marach Natalia Dominika

Sobkowiak Katarzyna

Wojciechowska Ewelina

Zawidzki Artur Paweł



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 349

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 349

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 349
Technikum -
technik rolnik

(2015 - 2019)

wychowawca: Ewa Nowacka-Wieczorek

Ciśla Daniel

Grycz Marcin Jan

Pochanke Remigiusz

Rzanny Piotr

Spolankiewicz Paweł Andrzej

Stępczak Daniel

Wróblewski Mikołaj


Technikum -
technik rolnik

(2014 - 2018)

wychowawca: Lidia Nowacka

Klemenski Bartosz

Mieloch Dariusz

Nowakowski Przemysław

Rozmiarek Kamil

Szczerbal Przemysław

Wojciechowski Bartosz Marek



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 359

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 359

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 359
Technikum -
technik spedytor

(2016 - 2020)

wychowawca: Jakub Grzelak

Albrecht Bartosz

Babiarczyk Adam Wojciech

Błażejczak Patrycja

Dobraś Jędrzej Franciszek

Domagała Karol

Dziudzia Emil

Frąckowiak Bartosz

Grześkowiak Grzegorz

Kaczmarek Ernest Mateusz

Kordusiak Emilia Zofia

Masłowski Bartosz

Okoniewski Jakub

Pańczak Kacper Radzisław

Pieśniak Katarzyna Maria

Sołtysik Jerzy

Szczepaniak Szymon

Wieczorek Dawid


Technikum -
technik spedytor

(2015 - 2019)

wychowawca: Katarzyna Kudełka

Bartkowiak Wiktor

Brylski Borys

Czaja Patryk

Gulik Damian

Homski Patryk

Matuszewski Michał

Nowacki Łukasz

Samol Sarjan

Witkowska Natalia

Wojdowski Damian



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 368

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 368

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 368
Technikumtechnik żywienia i usług gastronomicznych

(2017-2021)

wychowawca: mgr inż. Renata Fijałkowska

Andrzejewska Kalina

Brembor Lidia Maria

Czarnopyska Julia Katarzyna

Frąckowiak Daria

Jakubowski Adam

Michalska Wiktoria

Michalski Dariusz

Olejnik Martyna Maria

Przymus Ewa

Skoracki Jakub

Starkbauer Daria

Szłapka Agata


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2016 - 2020)

wychowawca: Łukasz Jaworski

Błażejak Wiktoria

Brembor Lidia Maria

Głowacka Alicja

Golec Monika

Jankowski Kamil

Józefczak Oliwia

Kuhnert Katarzyna

Małczyński Przemysław

Marcinkowski Mateusz

Tomowiak Monika

Wajske Martyna

Wilk Mateusz

Zalesińska Wiktoria Julia


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2015 - 2019)

wychowawca: Ewa Nowacka-Wieczorek

Bosa Marika

Cieśla Magdalena

Dyrda Nikodem

Gucińska Zofia

Jaworska Izabela Michalina

Nowak Sylwia

Pelczyńska Daria

Piotrowicz Patryk

Rękoś Konrad

Rydlichowska Oliwia

Skoracka Katarzyna

Skorczyk Sandra

Szaj Julia

Szczepaniak Jakub

Szczerbal Klaudia

Włodarczak Mateusz

Wojciechowska Aleksandra


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2014 - 2018)

wychowawca: Lidia Nowacka

Banaszak Sandra

Chróst Julia

Cielebąk Bartosz

Ciorga Karolina

Górska Wiktoria Anna

Grzeszczyk Dominika

Hałupka Dawid

Han Janina Barbara

Jankowiak Wiktor Jakub

Jankowska Anna Joanna

Józefiak Patrycja

Józefowski Mikołaj

Maćkowiak Marta

Mencel Barbara

Michałowska Klaudia

Nowak Sandra Maria

Piotrowicz Aleksander

Sekuła Małgorzata

Słoma Dominika

Styziński Radosław

Wieczorek Tobiasz


Branżowa 1 stopnia

(2017-2020)

wychowawca: mgr Joanna Głowacka -Wieczorek

Andrzejewski Tobiasz

Bączkowski Szymon

Bąk Dawid

Buśko Natalia

Foltyniak Szymon

Galusik Sebastian

Gbiorczyk Kamil

Gbiorczyk Mikołaj

Hamrol Jakub

Kowalski Dominik

Kozak Mikołaj

Kozica Michał

Lipowicz Patryk

Ławniczak Ernest

Maćkowiak Patryk Daniel

Majorek Arkadiusz

Poloch Aleksandra

Rozynek Jakub

Rzyski Łukasz

Siejak Agnieszka

Skoracki Ernest Jakub

Skrobała Maciej

Strzelczyk Miłosz

Trafas Oskar

Tryjanowski Jakub

Weinert Jakub

Zając Łukasz


Branżowa 1 stopnia

(2017-2020)

wychowawca: mgr Łukasz Złotkowski

Bajonczak Patryk

Bednarek Adam

Długosz Eryk

Dłużyk Maciej

Janik Miron Piotr

Kaźmierczak Jakub

Kiełczewski Paweł

Krauze Joanna Anna

Łakomy Kamil

Maślanka Bartosz

Moczyński Jakub

Olejnik Kacper Leon

Pawlak Kacper

Popiela Konrad

Przybylski Dawid

Retta Jan

Rzepecka Marika

Stempel Krystian Henryk

Szczygieł Rafał

Szwarc Kamil

Tomowiak Justyna Maria

Wasiak Zuzanna

Wikowicz Tobiasz

Wita Weronika

Wojtysiak Kamil

Zimniak Wiktor



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 391

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 391

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 391
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

(2016 - 2019)

wychowawca: Marzena Grześkowiak

Antkowiak Rita

Bednarczyk Julita

Błaszkowski Jakub

Borowiak Przemysław

Drost Filip

Frąckowiak Karolina

Galusik Daniel

Janicka Sandra

Kowalska Emilia

Kreuschner Daniel Paweł

Lemański Kamil

Łaszcz Mateusz

Michalski Joachim

Mocek Aldona

Napierała Bartłomiej

Nowak Bartosz

Otulakowska Laura

Sobczuk Mateusz

Sobecki Mikołaj

Szczygieł Marcin

Szymański Marcin


Zasadnicza Szkoła Zawodowa

(2016 - 2019)

wychowawca: Marcin Grzesiak

Antczak Sebastian Dawid

Budzińska Milena

Frąckowiak Filip

Habernik Jakub

Jankowska Estera

Kamieniarz Adrian

Kostrzewa Dawid

Lemańska Klaudia

Maćkowiak Magdalena

Marcinek Kamil

Miler Krystyna

Minta Agnieszka

Nowakowska Dorota Anna

Nyczka Magdalena

Pawlak Sebastian Jan

Pelec Szymon

Ranka Patryk

Skórzewski Bartosz

Stachowiak Damian

Szlafka Miłosz

Szmyt Patrycja

Wikowicz Tobiasz

Zalisz Mateusz



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 400

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 400

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 400
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

(2015 - 2018)

wychowawca: Jarosław Pietrowski

Bednarek Wiktoria

Dudziński Dawid

Gbiorczyk Kamil

Gorszkowiak Szymon

Klecha Marcin

Klemenski Adrian Wojciech

Kokornaczyk Kamila

Kokornaczyk Malwina

Kowalka Aleksander

Kozłowski Damian

Krupka Wiktoria

Kubiak Patryk Rafał

Kubiak Wiktoria Irena

Kuczkowiak Krystian

Lisiewicz Klaudia

Marciniak Mateusz

Michalak Bartosz

Pacanowski Igor

Pelec Rafał

Piotrowska Marcelina Ewa

Poloch Ilona

Popiela Roland

Samelczak Dawid

Schulz Adam

Sliwińska Wiktoria

Szulc Mateusz

Urbańska Katarzyna

Wasielewski Adam Jan

Weinert Milena


Zasadnicza Szkoła Zawodowa

(2015 - 2018)

wychowawca: Hubert Krause

Ambrowczyk Martyna

Biały Jakub

Bock Damian

Dworczak Łukasz

Fajfer Agata Maria

Hampel Magdalena Sandra

Hoffmann Krystian

Jencz Marcin

Józewczak Łukasz Robert

Juja Gracjan

Kasperski Mikołaj Paweł

Klecha Jagoda Maria

Małek Maciej

Mandzyn Krystian

Marcinek Kamil

Masłowski Bartosz

Matela Jagoda

Mencel Jacek

Nowak Andrzej

Olejnik Radosław

Pieśniak Joanna Irena

Roszkowiak Marcin

Rusiecki Łukasz

Serba Patryk

Skorupiński Hubert

Spławski Grzegorz

Szczepaniak Rozalia

Tomowiak Łukasz

Wawrzyniak Sylwia

Wojtkowiak Patrycja Magdalena



Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 409

Warning: include(klasy//) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 409

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'klasy//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 409


bip

Certyfikaty i odznaczenia








Wynajem pomieszczeń szkolnych


Nasi Partnerzy


Stowarzyszenie Przyjaciół
ZSP w Nietążkowie
Wojskowa Akademia Techniczna
Akademia Sztuki Wojennej
4 Pułk Przeciwlotniczy
w Czerwieńsku
19 Samodzielny Oddział
Geograficzny w Lesznie
31. Baza Lotnictwa Taktycznego
Poznań – Krzesiny
12. Brygada Zmechanizowana
Szczecin
Centrum Szkolenia Wojsk
Lądowych w Poznaniu
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
Powiatowa Straż Pożarna w Kościanie
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Komenda Powiatowa Policji w Kościanie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie
Wydział Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej
Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu
Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie
Instytut Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
TransEdu Wirtualna Akademia trans.eu
Ochotnicza Straż Pożarna w Śmiglu
Leszczyński Klub Kolarski
Szkoła jest ucze- stnikiem Programu
Wojskowe Stowarzyszenie Sportowe GROT Leszno
Firma Ustech Kościan Leszek Siąkowski Witold Stachowski
FKS OKUCIA OKIENNE I DRZWIOWE Sp. z o.o.. Bronikowo
Restauracja Poemat Paweł Smelkowski Śmigiel
ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
Przedsiębiorstwo Handlowe CHUDAK Sp.J.
Zakład Cukierniczy
Michał Gruszecki
Śmigiel
Zakład Elektrotechniczny
Jan Chomski
Śmigiel
Zakład Ogólnobudowlany
Ryszard Chmielewski
Leszno