Close X

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie
 

Sobota, 25 listopada 2017 r.

Wykaz pracodawców, u których uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

LpPracodawcaZawódBS1 kl1ZSZ kl2ZSZ kl3
1Kunert Spółka Jawna
Poladowo 70, 64-030 Śmigiel
Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczyh221
2Poznańska Hodowla Roślin spółka z o.o
oddzial Produkcyjno-Nasienniczy
Kobylniki, ul Klonowa 2
Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczyh1
3Drogeria „TRÓJKA”
D.Wojciechowski T. Płucienniczak
ul. Jagielońska 3, Śmigiel
Sprzedawca111
4ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k
ul. Południowa 21A, Śmigiel
Ślusarz43
5„MIT-BUD” Maciej Mituła
Nietążkowo, ul. Leszczyńska 3
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie11
6Usługi Kuchmistrzowskie Restauracja „POEMAT”
Paweł Smelkowski
ul. Leszczyńska 22 b, Śmigiel
Kucharz1
7Zakład Instalatorsko-Ślusarski Zbigniew Walkowiak
ul. Powstańców Wlkp 46, Przemęt
Monter , Instalacji i Urządzeń Sanitarnych1
8Usługi Wod-Kan CO Pośrednictwo Handlowe
Transport i Serwis Urządzeń Grzewczych
Mariusz Dobroń
ul. Miodowa 6, Stare Bojanowo
Monter sieci, instalacji i Urządzeń Sanitarnych12
9MDS Działalność Gastronomiczna Restauracja Motel
Sylwester Misiorny
ul. Dębska 6, Wielichowo-Wieś
Kucharz1
10Sklep Spożywczo-Przemysłowy Marcin Mańczak
ul. Kościuszki 28, Śmigiel
Sprzedawca1
11Firma Handlowo-Usługowa „NEFI” Ilona Urbaniak-Słomka
ul. Gronowska 2, Leszno
Fryzjer1
12P.H.U. Kakadu Piotr Ratajczak
ul. Podgórna 8, Śmigiel
Kucharz2
13Malarstwo-Tapeciarstwo Paweł Matysiak
ul. Młyńska 9, Śmigiel
Monter zabudowy i robót wykonczeniowych w budownictwie11
14PHU INSTAL Mariusz Trafas
Glińsko 15 a
Monter Sieci, Instalacji i Urządzeń Sanitarnych23
15Sółdzielnia Socjalna „VITA”
ul. Leszczyńskich 22 Leszno
Kucharz1
16Salon Fryzjerski Grażyna Adamek
ul. Farna 22, Śmigiel
Fryzjer1
17PHU OPTI-INSTAL Michał Samol
ul. Powstańców Wlkp.167, Bukówiec Górny
Elektryk1
18Stolarnia Paweł Gracz
ul. Łąkowa 19, Wielichowo
Stolarz1
19F.H. WIKTORIA Krzysztof Wróblewski
Salon RTV-AGD-NC+-PLAY
ul. Rozstrzelanych 20, Śmigiel
Sprzedawca21
20Salon Fryzjerski Ilona Czaja
Krasickiego 22, Śmigiel
Fryzjer2
21Zakład Kowalsko-Śluisarski Krzysztof Kiciński
ul. Kilińskiego 64, Śmigiel
Ślusarz1
22FKS Okucia Okienne i Drzwiowe Sp.z o.o.
ul. Morownicka 1 c, Bronikowo
Ślusarz313
23Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Sylwia Drożdżyńska
ul. Mickiwicza 8, Śmigiel
Fryzjer111
24„Claudia” Zaklad Fryzjerski Damsko-Męski
Łucja Ciesielska
ul. Paderewskiego 19 Kościan
Fryzjer1
25Fryzjerstwo Monika Ratajczak
ul. Mickiewicza 13, Śmigiel
Fryzjer11
26Nature Sp. Z o.o.
ul. Sółdzielcza 17, Lipno
Stolarz1
27Usługi Stolarskie Zbigniew Grzelak
ul. Poprzeczna 1/A, Nowa Wieś
Stolarz1
28Restauracja-Hotel-MARTA Karol Jankowski
Al.. Bohaterów 11, Śmigiel
Kucharz318
29Cukiernia Piekarnia Michał Gruszecki
ul. Sienkiewicza 9, Śmigiel
Cukiernik12
30Instalatorstwo Sanitarne i C.O Bogdan Malepszak
ul. Powstańców Wlkp. 175, Bukówiec Górny
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych1
31Fryzjerstwo Aneta Janus
ul. Sienkiewicza 4, Śmigiel
Fryzjer1
32Zakład Usług Elektrycznych i Elektrotechnicznych
ENERGOTECH Jarosław Kapturczak
Jerka, Os.W. Witosa 7
E lektryk1
33Usługi Tapicerskie „KRUPKA” Krzysztof Krupka
ul. Leśna 16, Morowinca
Tapicer1
34Instalatorstwo Elektryczne Przewijanie Silników
Marek Nowak
ul. Ogrodowa 23, Śmigiel
Elektryk211
35Zakład Malarski Tadeusz Jaworski
Oś.Jagielońskie 80/5, Kościan
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie1
36Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe Leszek Minta
Sierpowo 32, Śmigiel
Mechanik pojazdów samochodowych2
37PHU „DAREX” Dariusz Jakubowski
ul. Kilińskiego 9, Śmigiel
Sprzedawca1
38Firma Produkcyjno-Handlowo-Uslugowa
Krzysztof Mikołajczak
ul. Powstańców Wlkp 21, Lipno
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych1
39Salo Fryzjerski „Angel” Angelika Lewandowska
ul. Piłsudskiego 14, Kościan
Fryzjer1
40Electronisc Dominik Klaba
ul. Główna 43 B, Śmigiel
Elektromechanik pojazdów samochodowych11
41AUTO NAPRAWA SKP Eugeniusz Florek
ul. Rakoniewica 27, Wielichowo
Mechanik pojazdów samochodowych11
42Salon Fryzjerski Monika Rybicka
Spławie 1 
Fryzjer1
43Instalatorstwo Elektryczne Robert Jonio
ul. 1 Maja 52, Leszno
Elektryk1
44Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Robert Boś
ul. Nowa 8, Bruszczewo
Monter zabudowy i robót wykonczeniowych w budownictwie1
45Zakład Ogólnobudowlany Wojciech Andrzejewski
ul. Poprzeczna 7, Nowa Wieś
Murarz-tynkarz31
46Uslugi Ogólnobudowlane Jarosław Marcinkowski
ul. Wielichowska 64, Czacz
Murarz-tynkarz11
47PHU "ASIA"S.C.Zyta Stachowska Joanna Szymanowska
ul. Kościaelna 16, Bucz
Sprzedwca1
48Autoelektronika Jarosław Pieterek
ul. Mickiewicza 24, Osieczna
Eletromechanik pojazdów samochodowych1
49„FER” SP.Cewa i Ryszard Franek
Poświętno 1
Sprzedawca1
50Ilona Czajka Salon Fryzjerski
ul. Mickiewicza 4, Śmigiel
Fryzjer1
51Firma Handlowa Musiał Marek
ul. Kościuszki 46 A, Śmigiel
Sprzedawca1
52Zakład Murarski Michała Jęcz
ul. Główna 9, Wilkowo Polskie
Murarz-tynkarz1
53Zakład Stolarski Władysław Szczerbal
ul. Słwackiego 28, Śmigiel
Stolarz1
54PHU Sławomir Rogalski
Nietążkowo, ul. Leśna 41
Mechanik pojazdów samochodowych1
55Zakład Malarsko Tapeciarski Robert Jankowski Nowa Wieś, ul. Poprzeczna 5Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie11
56Usługi ogólnobudowlane Jarosław Marcinkowski
ul. Wielichowska 64, Czacz
Murarz-tynkarz1
57Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe
„NARZĘDZIOWIEC” Spółka z o.o.
Gostyńska 54a, Kościan
Ślusarz1
58Księgarnia Janina Turkowiak
Pl.Rozstrzelanych 2, Śmigiel
Sprzedawca1
59 Zakład Elektromechaniki i Elektromechniki Pojazdowej
Zygmunt Dratwa
A. Dudycz 91, Śmigiel
Elektromechanik Pojazdów Samochodowych1
60Usługi Pojazdowe Piotr Dutkiewicz
Topolowa 21, Bucz
Lakiernik1
61Gminne Składy Spółka z o.o.
ul Nowotomyska 33, Opalenica
Sprzedawca1
62Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Sławomir Jaskuła
ul Przemęcka 20, Nowa Wieś, 64-234 Przemęt
Wędliniarz1
63Instalacje Elektryczne Józefczak Paweł
ul. Kościelna 29, Bucz
Elektryk1
64P.H.U. „AJAX” Jarosław Górny
Pl. Rozstrzelanych 19, Śmigiel
Mechanik pojazdów samochodowych2
65Lakiernictwo Pojazdowe Mirosław Talarek
ul, B. Prusa 27, Śmigiel
Lakiernik1
66Firma Ogólnobudowlana Apolinarski Szymon
Spławie 8
Murarz-tynkarz1
67Zakład Malarski I Konserwcaja Naprawa Przedmiotów
Zabytkowych i Artystycznych Daniel Nowacki
ul. Jeziorkowska 6, Osieczna
Monter zabudowy i robut wykończeniowych w budownictwie1
68Foto – Dana Edyta Kurzawska Al. Kościuszki 15 KościanFotograf1
69Zakład Elektrotechniczny
Janusz Chomski, Robert Chomski Sp.J.
ul.Polna 17, Koszanowo
Elektryk1
70Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Rolniczych
„Śmigrol”
ul. Leszczyńska 16, Śmigiel
Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczyh2
71Naprawa Maszyn i Ciągników Rolniczych Sp.C.
Jerzy Cieśla i Maciej Cieśla
ul.Krótka 10, Nowa Wieś
Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczyh1
72„S.M. SERVICE” Instalacje WOD-KAN, CO i Gaz
Sebastian Mazurek
ul. Okręzna 4, Widziszewo
Monter sieci i instalacji i urządzeń sanitarnych1
73Metalchem Kościan spółka z o.o.
ul. Przemysłowa 2, Kościan
Ślusarz1
74PHU Kam-Instal Kamil Paszkowiak
Wydorowo 26
Monter sieci i instalacji i urządzeń sanitarnych3
75Blacharstwo Pojazdowe Mechanika Pojazdowa
Henryk Nowak
ul. Leszczyńska 31, Śmigiel
Mechanik pojazdów samochodowych1
76Elektromechanika Mariusz Dworczak
Targowisko 17 a
Mechanik pojazdów samochodowych1
77Moto Mix Marcin Wolsztyński
ul. Śmigielska 27, Nowa Wieś
Elektromechanik pojazdów samochodowych1
78POLMAR Marek Kaźmierczak
Poladowo 41
Ślusarz1
79Zakład Ogólnobudowlany Paweł Kowalik
Górka Duchowna 56
Murarz-tynkarz1
80Firma Budowlana GERBUD Jerzy Gaertig
ul. Dudycza 76, Śmigiel
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie1
81TOYOCAR Sp.zo.o.Sp.k.
Al. Marszalka J. Piłsudskiego 4, Leszno
Elektromechanik pojazdów samochodowych1
82Firma Ogólnobudowlana Wojciechowski Marcin
Morownica, ul. Leśna 4 C
Monter zabudowy i robót wykonczeniowych w budownictwie1
83Zakład wodociągowo Kanalizacyjny Śmigiel sp. z o.o.
Violetta Gładysiak-Prezes
Monter sieci,instalacji i urządzeń sanitarnych1
84Zakład Ogólnobudowlany Michalski Michał
ul. Boczna 11, Morownica
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie1
85Lokalny Zakład Produkcyjno-Handlowy Przetwórstwa
Mięsnego Ratajczak Monika
ul. Śmigielska 3, Nowa Wieś
Wędliniarz1
86„FER” Sp.C. Ewa i Ryszard Franek
Poświętno 1
Sprzedawca1
87Mireks Krzysztof Grzesiewicz
oś. Lotnictwa Polskiego 8B/15, Poznań
Kucharz1
88Firma Ogólnobudowlana Rafał Frąckowiak
ul. Glinkowa 56, Koszanowo
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie1








bip

Certyfikaty i odznaczenia






















Wynajem pomieszczeń szkolnych


Nasi Partnerzy


Stowarzyszenie Przyjaciół
ZSP w Nietążkowie
Wojskowa Akademia Techniczna
Akademia Sztuki Wojennej
4 Pułk Przeciwlotniczy
w Czerwieńsku
19 Samodzielny Oddział
Geograficzny w Lesznie
31. Baza Lotnictwa Taktycznego
Poznań – Krzesiny
12. Brygada Zmechanizowana
Szczecin
Centrum Szkolenia Wojsk
Lądowych w Poznaniu
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
Powiatowa Straż Pożarna w Kościanie
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Komenda Powiatowa Policji w Kościanie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie
Wydział Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej
Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu
Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie
Instytut Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
TransEdu Wirtualna Akademia trans.eu
Ochotnicza Straż Pożarna w Śmiglu
Leszczyński Klub Kolarski
Szkoła jest ucze- stnikiem Programu
Wojskowe Stowarzyszenie Sportowe GROT Leszno
Firma Ustech Kościan Leszek Siąkowski Witold Stachowski
FKS OKUCIA OKIENNE I DRZWIOWE Sp. z o.o.. Bronikowo
Restauracja Poemat Paweł Smelkowski Śmigiel
ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
Przedsiębiorstwo Handlowe CHUDAK Sp.J.
Zakład Cukierniczy
Michał Gruszecki
Śmigiel
Zakład Elektrotechniczny
Jan Chomski
Śmigiel
Zakład Ogólnobudowlany
Ryszard Chmielewski
Leszno