Close X

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie
 

Wtorek, 21 listopada 2017 r.
Wstecz

Rekordy Szkoły w Lekkiej Atletyce


Dziewczęta

Nazwisko i imięWynikDataMiejsce

100 m

Anna Dworczak13,59”26.04.2008 r.Poznań

 

200 m

Anna Dworczak27,23”18.09.2007 r.Poznań

 

400 m

Natalia Stróżyńska1’03,24”12.10.2010 r.Poznań

 

800 m

Barbara Przydróżna2’24,43”20.06.2008 r.Wrocław

 

1500 m

Barbara Przydróżna4’59,32”17.05.2008 r.Poznań

 

skok wzwyż

Maria Tomczak1,45 m1975 r.Rawicz

 

skok w dal

Bożena Józefowska4,70 m1975 r.Rawicz

 

kula (4kg)

Urszula Dudkowiak9,96 m1974 r.Rawicz

 

oszczep (600g)

Gertruda Kostrzewska30,85 m1978 r.Rawicz

 

dysk (1 kg)

Gertruda Kostrzewska28,60 m1978 r.Rawicz

 

4 x 100 m

Beata Paul
 Ewelina Kimel
 Anna Dworczak
 Kinga Wasielewska
55,63”05.10.2006 r.Poznań

 

4 x 400 m

Natalia Stróżyńska
 Michalina Pieśniak
 Katarzyna Płuciniczak
 Anna Ruskowiak
4’20,50”12.10.2010 r.Poznań

 

sztafeta szwedzka

Weronika Ruskowiak
 Marta Przezbór
 Weronika Kajoch
 Aleksandra Wojciechowska
2’41,65”7.10.2015 r.Poznań

Chłopcy

Nazwisko i imięWynikDataMiejsce

100 m

Paweł Konieczny11,62”20.04.2005 r.Wolsztyn

 

200 m

Patryk Nowak23,90”26.04.2006 r.Poznań

 

400 m

Marcin Smolarek52,25”26.06.2013 r.Leszno

 

800 m

Tomasz Zając1’58,23”02.09.2007 r.Leszno

 

1000 m

Tomasz Zając2’31,27”29.04.2007 r.Poznań

 

1500 m

Tomasz Zając4’05,19”04.05.2007 r.Poznań

 

3000 m

Tomasz Zając8’53,39”19.05.2007 r.Poznań

 

5000 m

Tomasz Zając15’59,98”04.06.2006 r.Szczecin

 

skok w dal

Marek Gotszling6,90 m1980 r.Wrocław

 

skok wzwyż

Szymon Nawrot1,80 m29.04.2012 r.Żerków

 

kula (7.26 kg)

Radosław Konieczny12,93 m20.04.2005 r.Wolsztyn

 

kula (5 kg)

Dawid Wojciechowski14,2021.09.2011 r.Leszno

 

dysk (1,5 kg)

Grzegorz Matuszkowiak42,20 m1980 r.Kościan

 

oszczep (700 g)

Adam Nowak50,54 m21.06.2102 r.Żerków

 

4 x 100 m

Paweł Konieczny
 Hubert Jankowski
 Patryk Nowak
 Maciej Górny
46,67”26.04.2006 r.Poznań



bip

Certyfikaty i odznaczenia








Wynajem pomieszczeń szkolnych


Nasi Partnerzy


Stowarzyszenie Przyjaciół
ZSP w Nietążkowie
Wojskowa Akademia Techniczna
Akademia Sztuki Wojennej
4 Pułk Przeciwlotniczy
w Czerwieńsku
19 Samodzielny Oddział
Geograficzny w Lesznie
31. Baza Lotnictwa Taktycznego
Poznań – Krzesiny
12. Brygada Zmechanizowana
Szczecin
Centrum Szkolenia Wojsk
Lądowych w Poznaniu
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
Powiatowa Straż Pożarna w Kościanie
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Komenda Powiatowa Policji w Kościanie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie
Wydział Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej
Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu
Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie
Instytut Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
TransEdu Wirtualna Akademia trans.eu
Ochotnicza Straż Pożarna w Śmiglu
Leszczyński Klub Kolarski
Szkoła jest ucze- stnikiem Programu
Wojskowe Stowarzyszenie Sportowe GROT Leszno
Firma Ustech Kościan Leszek Siąkowski Witold Stachowski
FKS OKUCIA OKIENNE I DRZWIOWE Sp. z o.o.. Bronikowo
Restauracja Poemat Paweł Smelkowski Śmigiel
ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
Przedsiębiorstwo Handlowe CHUDAK Sp.J.
Zakład Cukierniczy
Michał Gruszecki
Śmigiel
Zakład Elektrotechniczny
Jan Chomski
Śmigiel
Zakład Ogólnobudowlany
Ryszard Chmielewski
Leszno