Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie
Close X

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Wtorek, 19 lutego 2019 r.
Wstecz
XX Biegi Uliczne w Śmiglu.
18.05.2013 r.
tekst  foto   ⇒ |  1  |   2  |   3  |

W dniu 18.05.2013 r. Śmigiel gościł amatorów biegania na swoich Jubileuszowych XX Biegach Ulicznych. Zawody rozgrywały się na różnych dystansach w zależności od kategorii wiekowej.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie oraz UKS ,,Junior” reprezentowany był przez kilkunastoosobową grupę młodych sportowców.
W biegu głównym na dystansie 2 km świetny start zaliczyła Erika Szczerbal. Zawodniczka w dobrym stylu wygrała te zawody. Na miejscu 6 na linii mety zameldowała się Malwina Gindera. Miejsce 7, a tym samym pierwsze w kategorii wiekowej 16-19 lat zajęła Angelika Dolczewska. Beata Zborowska przybiegła 8 i tym samym w kategorii wiekowej 16-19 lat uplasowała się na miejscu drugim. Wśród panów jedynym naszym reprezentantem był Michał Mania który w biegu głównym na dystansie 4 km uplasował się poza pierwszą 10-tką.
Nasza szkoła otrzymała stosowny puchar za zajęcie 1 miejsca w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych.
W biegu młodzieżowym na dystansie 1 km, wystartowały dziewczęta rocznika 1997 reprezentujące UKS Junior. Wygrała ten bieg Daria Paluszak (gim. Śmigiel), na trzecim stopniu podium stanęła Alicja Jaszkiewicz(gim. Śmigiel), piąta była Klaudia Napieralska (gim. Stare Bojanowo), szósta Dominika Jurga (gim. Śmigiel).

Miłosz Sibilski
bip

Certyfikaty i odznaczenia
Wynajem pomieszczeń szkolnych

Uwaga! Zmiana osoby kontaktowej w sprawie wynajmu sali gimnastycznej


Nasi Partnerzy

zobacz »