Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie
Close X

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Środa, 15 sierpnia 2018 r.
Wstecz
Mistrzostwami Ministrantów Dekanatu Śmigielskiego.
17.11.2012 r.
tekst  foto   ⇒ |  1  |

W dniu 17.11.2012 r. w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie odbył się „Zimowy Turniej w Piłce Halowej dla Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów”. Turniej zwany potocznie Mistrzostwami Ministrantów Dekanatu Śmigielskiego.
Organizatorami turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „Junior” oraz ks. Tomasz Nowak z Parafii St. Kostki w Śmiglu.
W turnieju wzięło udział 16 zespołów. Osiem zespołów w kategorii – Szkoły Podstawowe oraz osiem zespołów w kategorii – Gimnazjum.

Szkoły Podstawowe:
Podzielono na dwie grupy; grupę I  oraz na grupę II.

Kolejność meczy oraz wyniki – Kategoria – Szkoła Podstawowa:
Kościół w Popowie Starym – Parafia NMPW w Śmiglu 4:0
Parafia w Starym Bojanowie – Parafia St. Kostki w Śmiglu 0:1
Kościół w Popowie Starym – Parafia w Radomicku 0:0
Parafia w Wilkowie Polskim – Parafia w Górce Duchownej 1:0
Parafia NMPW w Śmiglu – Parafia w Radomicku 0:0
Parafia w Buczu – Parafia w Starym Bojanowie 2:0
Kościół w Popowie Starym – Parafia w Wilkowie Polskim 3:1
Parafia w Wilkowie Polskim – Parafia NMPW w Śmiglu 0:1
Parafia w Górce Duchownej – Parafia w Radomicku 0:1
Parafia św. Barbary w Buczu – Parafia Stanisława Kostki w Śmiglu 1:0
Kościół w Popowie Starym – Parafia w Górce Duchownej 4:0
Parafia w Wilkowie Polskim – Parafia w Radomicku 1:2
Parafia w Górce Duchownej – Parafia NMPW w Śmiglu 1:0

Zespoły, który zajęły drugie miejsce w swojej grupie rozegrały mecz o trzecie miejsce w turnieju.
Mecz o trzecie miejsce:
Parafia St. Kostki w Śmiglu – Parafia w Radomicku 0:0
Mecz o trzecie miejsce zakończył się remisem i zgodnie z regulaminem o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Celniej rzuty karne wykonywali ministranci z Radomicka.
W meczu finałowym spotkali się ministranci z Bucza oraz z Popowa Starego czyli zespoły z jednej parafii. 2:0 zwyciężyli ministranci z Bucza.
Kolejność zajętych miejsc w kategorii Szkoły Podstawowe:

I Parafia św. Barbary w Buczu
II Kościół w Popowie Starym
III Parafia św. Jana Chrzciciela w Radomicku
IV Parafia św. Stanisława Kostki w Śmiglu
V Parafia Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej w Śmiglu
VI Parafia św. Jadwigi w Wilkowie Polskim
VII Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej
VIII Parafia św. Bartłomieja w Starym Bojanowie

Gimnazjum:
Zespoły podzielono na dwie grupy.
Kolejność meczy oraz wyniki – Kategoria – Gimnazjum
Parafia w Czaczu – Parafia NMPW w Śmiglu 1:0
Parafia w Starym Bojanowie – Parafia St. Kostki w Śmiglu 0:0
Parafia w Czaczu – Parafia w Radomicku 2:0
Parafia w Wilkowie Polskim – Parafia w Górce Duchownej 2:0
Parafia NMPW w Śmiglu – Parafia w Radomicku 2:1
Parafia w Buczu – Parafia w Starym Bojanowie 4:0
Parafia w Czaczu – Parafia w Wilkowie Polskim 0:0
Parafia w Wilkowie Polskim – Parafia NMPW w Śmiglu 0:0
Parafia w Górce Duchownej – Parafia w Radomicku 1:0
Parafia św. Barbary w Buczu – Parafia Stanisława Kostki w Śmiglu 5:0
Parafia w Czaczu – Parafia w Górce Duchownej 1:0
Parafia w Wilkowie Polskim – Parafia w Radomicku 2:0
Parafia w Górce Duchownej – Parafia NMPW w Śmiglu 0:1
W meczu o trzecie miejsce spotkały się zespoły, który zajął drugie miejsce w swojej grupie.
Parafia w Starym Bojanowie – Parafia w Wilkowie Polskim 0:1
W meczu finałowym spotkali się zwycięzcy grup.
Parafia św. Barbary w Buczu – Parafia św. Michała Archanioła w Czaczu 0:0
Rzuty karne 3:2 lepiej wykonali ministranci z Bucza.

Kolejność zajętych miejsc w kategorii Gimnazjum.
I Parafia św. Barbary w Buczu
II Parafia św. Michała Archanioła w Czaczu
III Parafia św. Jadwigi w Wilkowie Polskim
IV Parafia św. Bartłomieja w Starym Bojanowie
V Parafia Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej w Śmiglu
VI Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej
VII Parafia św. Stanisława Kostki w Śmiglu
VIII Parafia św. Jana Chrzciciela w Radomicku

Spośród wszystkich uczestników wybrano najlepszego zawodnika w kategorii Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum.
Najlepszym zawodnikiem w kategorii Szkoła Podstawowa uznano Szymona Walachowskiego z Popowa Starego.
Najlepszym zawodnikiem w kategorii Gimnazjum wybrano Marcina Czajka z Bucza.
Dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Śmiglu zawodnicy mogli zjeść smaczny obiad a najlepsi zawodnicy mogli otrzymać pamiątkowe statuetki.
Urząd Miejski w Śmiglu ufundował również puchary i medale dla trzech najlepszych zespołów w każdej kategorii.

  •  


  •  


  •  


  •  









bip

Certyfikaty i odznaczenia






















Wynajem pomieszczeń szkolnych


Nasi Partnerzy

zobacz »