Podium dla Nietążkowa.
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
12.10.2012 r.
tekst  foto   ⇒ |  1  |

Kolejny udany start w zawodach sportowych zaliczyli uczniowie z ZSP w Nietążkowie. W miniony piątek 12.10.2012r. w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Powiat kościański w kategorii szkół ponadgimmnazjalnych reprezentowały dwie sztafety z ZSP Nietążkowo. W rywalizacji sportowej wzięły udział sztafety które w drodze eliminacji powiatowej zajęły pierwsze miejsce. Znakomicie zaprezentowała się sztafeta dziewczyn, która po zaciętej walce minimalnie uległa sztafecie żeńskiej z Kępna, trzecie miejsce zajęły dziewczyny z Kalisza. W biegach sztafetowych chłopców rywalizowały 32 drużyny , reprezentanci z Nietążkowa uplasowali się na 14 miejscu. Opiekunami sztafet byli: sztafeta dziewczyn p. Miłosz Sibilski , sztafeta chłopców p. Łukasz Złotkowski.