Wstecz
Bieg Sylwestrowy.
31.12.2011 r.
tekst  foto   ⇒ |  1  |

Po raz dwudziesty siódmy pasjonaci biegania spotkali się na biegu organizowanym przez 69 Leszczyński Pułk Przeciwlotniczy, Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta Leszna. Wzięło w nim udział 250 zawodników. Do pokonania mieli trasę 1500 m (szkoły podstawowe i gimnazjum) i 3700 m (pozostali).
Uczniowski Klub Sportowy JUNIOR oraz naszą szkołę reprezentowała siedmioosobowa grupa. W klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt drugie miejsce zajęła Katarzyna Miedzińska, a trzecie Anna Ruskowiak. Na dalszych miejscach do mety przybiegły Angelika Dolczewska i Magdalena Bocian, natomiast w kategorii chłopców na trzecim stopniu podium stanął Arnold Wolski, wyprzedzając kolegę Marcina Smolarka. W kategorii OPEN wśród kobiet czwarte miejsce zajęła Eliza Ruskowiak.