Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie
Close X

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Niedziela, 17 lutego 2019 r.
Wstecz
Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
18.10.2011 r.
tekst  foto   ⇒ |  1  |   2  |

Finał odbył się 18.10.2011 r. w Poznaniu. Rywalizowały w nim najlepsze sztafety województwa wielkopolskiego, które zwyciężyły w rywalizacji powiatowej.
Zawody rozpoczęły się od startu szkół podstawowych, następnie wystartowały dziewczęta szkół gimnazjalnych, chłopcy szkół gimnazjalnych, dziewczęta szkół ponadgimnazjalnych, po czym ostatnim biegiem zawodów był start chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
We współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcz±t wystartowała sztafeta naszej szkoły. W skład sztafety wchodziło 10 dziewcząt, każda do pokonania miała dystans 800 m. Rywalami naszej sztafety było 25 drużyn, które stawiły się na linii startu (awans uzyskało 36 sztafet). Dziewczęta broniły złota, które zdobyły w ubiegłym roku. Jednak obecny sezon to pasmo problemów zdrowotnych, do końca nie było wiadomo w jakim składzie wyst±pi sztafeta ZSP z Nietążkowa. Dziewczęta pobiegły na swoje obecne możliwożci kończąc rywalizacje na 8 miejscu. Aspiracje były wyższe po takim sukcesie ubiegłorocznym, ale niektórych spraw nie da się przeskoczyć. Bardzo pozytywnym faktem było to, że całej dziesiątce zależało na dobrym występie i mimo problemów wystartowały w komplecie.
W skład naszej sztafety wchodziły (wg kolejności zmian): 1. Beata Zborowska
2. Katarzyna Miedzińska
3. Jagoda Mikołajczyk
4. Angelika Dolczewska
5. Martyna Jaśkowiak
6. Natalia Stróżyńska
7. Julita Wasielewska
8. Eliza Ruskowiak
9. Magdalena Bocian
10. Klaudia Adamczewska
Rez. Katarzyna Tomkowiak

Miłosz Sibilski
bip

Certyfikaty i odznaczenia
Wynajem pomieszczeń szkolnych

Uwaga! Zmiana osoby kontaktowej w sprawie wynajmu sali gimnastycznej


Nasi Partnerzy

zobacz »