Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie
Close X

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Sobota, 23 lutego 2019 r.
Wstecz
Mistrzostwa Wielkopolski LZS w Biegach Przełajowych.
27.03.2010 r.
tekst  foto   ⇒ |  1  |

W minioną sobotę, tj. 27.03.2010 r., odbyły się w Solcu Wlkp. Mistrzostwa LZS w Biegach Przełajowych. W zawodach wzięli udział zawodnicy UKS „Junior” Nietążkowo. W najmłodszej grupie wiekowej – szkół podstawowych – nasz klub reprezentowali uczniowie z SP w Dłużynie i  w Śmiglu: Dagmara Kasperska, która uplasowała się na 25 pozycji i Rozalia Chałupka – linię mety minęła na 44 miejscu. Wśród chłopców najlepiej spisał się Krystian Kaźmierczak, który przybiegł na 15 miejscu, Marek Borowczak był 17, a Dominik Dolczewski 29. Zarówno w biegu dziewcząt jak i chłopców na starcie stanęło 100 biegaczy.
W rywalizacji szkół gimnazjalnych formą błysnęła Angelika Dolczewska zajmując piąte miejsce, natomiast Arleta Majer przybiegła na 11 pozycji a Beata Zborowska na 29. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1500 m .
W kategorii szkół gimnazjalnych chłopców ,„Juniora” reprezentował Łukasz Kaźmierczak, który na dystansie 1500 m zajął 25 miejsce.
Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta w biegu szkół średnich: Anna Ruskowiak „otarła się” o podium zajmując 4 miejsce; Katarzyna Płuciniczak była 5, a Sylwia Grycz linię mety minęła na 11 miejscu.Chłopcy rywalizowali na dystansie 2000 m, w tym gronie znalazło się dwóch biegaczy z Nietążkowa: Krystian Kasperski – zajął 24 miejsce, a Jacek Stanisławski był 44. W biegu seniorek wystartowała Renata Lubińska, która w gronie 41 biegaczek uplasowała się na 7 pozycji.

Ł.Z.

  •  

bip

Certyfikaty i odznaczenia
Wynajem pomieszczeń szkolnych

Uwaga! Zmiana osoby kontaktowej w sprawie wynajmu sali gimnastycznej


Nasi Partnerzy

zobacz »